گاری قطعات پروژه استفاده طراح دکور

گاری: قطعات پروژه استفاده طراح دکور کف پوش زیبا طرح جنگل قطعات چوب کف پوش چوب

گت بلاگز کرمانشاه ارائه راهکارهای مقابله با بیماری تب کریمه کنگو

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان گیلانغرب از ارائه آموزش های مقابله با بیماری تب کریمه کنگو به دهیاران و شوراهای شهر و روستای این شهرستان خبر داد.

ارائه راهکارهای مقابله با بیماری تب کریمه کنگو

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جواناز کرمانشاه،حسین حیدری رییس شبکه دامپزشکی شهرستان گیلانغرب اظهار داشت: این کلاس آموزشی در فرمانداری شهرستان گیلانغرب و با حضور بخشدار مرکزی، دهیاران و شوراهای روستاهای بخش مرکزی برگزار گردید و آخرین اوضاع عملکرد و مطالب مربوط به بیماری c c h f در اختیار آنان قرار گرفت.
وی بیان داشت: در این جلسه بعد از بحث و تبادل نظر در مورد راه های پیشگیری، کنترل و مقابله با این بیماری آخرین اوضاع بیماری به حضار گزارش شد.

عبارات مهم : آخرین

وی با اشاره به شروع فصل گرما و تکثیر و تزاید کنه ها، از توزیع بیش از 500 لیتر سموم مورد نیاز جهت مقابله با این بیماری در سطح روستاها جهت سمپاشی بدن و جایگاه های نگهداری دام خبر داد.
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان گیلانغرب ارائه آموزش صورت به صورت با روستاییان با همکاری دهیاران و منزل های بهداشت و توزیع بروشورهای آموزشی بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو و ارائه هشدارهای مورد نیاز در این خصوص را از کارها انجام شده است در سطح این شهرستان جهت مقابله با این بیماری عنوان کرد.
حیدری با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی به وسیله گروه هایی که بیشترین ارتباط با دام را دارند و خودداری مردم از کشتار غیرمجاز، تصریح کرد: خوشبختانه تاکنون موردی از علایم این بیماری در سطح این شهرستان مشاهده نشده است.
این مقام مسئول همچنین به مردم توصیه کرد که گوشت مصرفی خود را از مراکز معتبر و مجاز تحت نظارت دامپزشکی تهیه کرده و از خرید کشتار غیرمجاز دام اکیدا خوددارى کنند.
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان گیلانغرب با اشاره به اهمیت حفظ سرمایه های دامی گفت: اقدام های پیشگیرانه مورد نیاز به وسیله گروه های دامپزشکی نظیر: آموزش و سم پاشی مکان های نگهداری دام در مناطق روستایی و عشایری در حال اجراست.
انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: آخرین | آموزش | مقابله | آموزشی | بیماری | گیلانغرب | دامپزشکی | کرمانشاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog