گاری قطعات پروژه استفاده طراح دکور

گاری: قطعات پروژه استفاده طراح دکور کف پوش زیبا طرح جنگل قطعات چوب کف پوش چوب

گت بلاگز ورزشی مصاحبه + کار سخت سوپراستار بسکتبال در لیگ دسته یک

حضور صمد نیکخواه بهرامی در لیگ دست یک و بازی حساس برابر قطران کاوه یکی از دلایلی بود که سرمربی تیم مهرام در مورد آن اظهار نظر کند.

مصاحبه + کار سخت سوپراستار بسکتبال در لیگ دسته یک

به گزارش خبرنگار حوزه توپ و تور گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان؛ نخستین بازی مرحله فینال و رده بندی لیگ دسته یک بسکتبال، روز سه شنبه 12 اردیبهشت ماه شروع می شود.

قطران کاوه گرگان در منزل خود به مصاف مهرام خواهد رفت. تیم مهرام با جذب صمد نیکخواه اکنون به تیمی نیرومند تر از قبل تبدیل شده است و انگیزه بالایی دارد تا در برابر این تیم به برتری رسد و قهرمان لیگ دسته یک شود.

عبارات مهم : انگیزه

همچنین تیم های پتروشیمی و رعد پدافند دزفول هم جهت رده بندی به مصاف هم خواهند رفت. این مسابقه های به صورت 2 از 3 برگزار می شود.
علی آرزومندی سرمربی تیم بسکتبال مهرام در این خصوص گفت: هر لحظه مرحله فینال از حساسیت بالایی برخوردار بوده است ولی ما تمام تلاشمان را می کنیم تا عالی ترین عملکرد را در زمین داشته باشیم. در کل برد و باخت دست ما نیست. هر تیمی که انرژی بیشتری را صرف کند و همچنین تمرکز بالایی را داشته باشد به طور حتم برنده میدان خواهد بود.
وی راجع به حضور صمد نیکخواه بهرامی در تیم عنوان کرد: من از نیکخواه تقدیر می کنم که توانست به خوبی خودش را با این تیم هماهنگ کند لیکن که حضور یک بازیکن سوپراستار در لیگ دسته یک کار بسیار سخت است ولی صمد به آسانی موفق شد خودش را با این شرایط و جو وفق دهد البته پیش از حضور نیکخواه در تیم، دیگر شاگردانم هم عملکرد به سزایی داشتند.
آرزومندی راجع به هواداران گرگانی گفت: ساختار و اسکلت شهر گرگان از ورزش بسکتبال شکل گرفته، بنابراین هواداران فوق العاده ای دارد که به این رشته ورزشی تعصب دارند. همچنین حضور هواداران زیاد در سالن جذابیت مسابقه را دوچندان می کند.
سرمربی تیم بسکتبال مهرام راجع به اهمیت ندادن به لیگ دست یک بسکتبال بیان کرد: طبیعی است که به لیگ دسته یک کمتر اهمیت بدهند ولی باید بدانیم که لیگ دسته یک آینده بسکتبال را می سازند و باید زیاد به این جوانان پرداخت تا با انگیزه بالاتری مسابقه های را پیگیری کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انگیزه | مسابقه | بسکتبال | بسکتبال | هواداران | سوپراستار | تیم بسکتبال مهرام | علی آرزومندی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog