گاری قطعات پروژه استفاده طراح دکور

گاری: قطعات پروژه استفاده طراح دکور کف پوش زیبا طرح جنگل قطعات چوب کف پوش چوب

گت بلاگز بین‌الملل صحبت «جعلی» رئیس‌جمهور «دیوانه» آمریکا مملو از بیانات مغرضانه علیه کشور عزیزمان ایران بود / ایندیپندنت

روزنامه انگلیسی ایندیپندنت نوشت صحبت ترامپ در نشست اسلامی-آمریکایی جعلی، مملو از دورویی و بیانات مغرضانه علیه کشور عزیزمان ایران و جهت خوشامد عربستان بود.

صحبت «جعلی» رئیس‌جمهور «دیوانه» آمریکا مملو از بیانات مغرضانه علیه کشور عزیزمان ایران بود / ایندیپندنت

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ روزنامه انگلیسی ایندیپندنت منشتر شدن مطلبی در پایگاه اینترنتی خود نوشت: صحبت امروز (یک شنبه) «دونالد ترامپ»، مدیر جمهور آمریکا، مملو از دورویی و جهت خوشامد (حاضران در این نشست) بود.
این روزنامه نوشت: علی رغم تأکید بر ممانعت از ایراد موعظه، تنها کاری که مدیر جمهور آمریکا در این صحبت انجام داد بیان بیانات مغرضانه آشکار علیه ایران، جهت خوشامد عربستان بود؛ کشوری که روز گذشته قرارداد تسلیحاتی چندمیلیارد دلاری با آمریکا به امضا رساند.

عبارات مهم : ایران

در ادامه گزارش آمده است: با وجود اختراع اصطلاح «اخبار جعلی»، صحبت روز یکشنبه ی مدیر جمهور دیوانه آمریکا خطاب به مسلمانان جهان، یک «سخنرانی جعلی» بود. دونالد ترامپ در ابتدای صحبت اش مدعی شد نمی خواهد به ایراد موعظه بپردازد؛ اما، بعد از آن به مبلغان دینی در کشورهای اسلامی توصیه هایی کرد که به چه نکاتی در خطابه هایشان اشاره کنند. وی همچنین «تروریسم اسلامی» را محکوم کرد؛ گویی خشونت تنها یک پدیده منحصر به مسلمانان هست. ترامپ حتی پا را از این هم فراتر نهاد و در اظهاراتی، مدعی شد در نبرد میان «حق و باطل» می جنگد.
در ادامه گزارش آمده است: سخنان ترامپ فاقد هر گونه احساس و یا همدردی بود. ترامپ حتی بابت بیانات نژادپرستانه و صحبت های مغرضانه اش علیه مسلمانان در سال گذشته (در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی آمریکا) عذرخواهی نکرد.
نگارنده مطلب در ادامه می افزاید باورنکردنی تر اینکه ترامپ کشور عزیزمان ایران -و نه گروه تروریستی داعش- را مسئول شدت یافتن خشونت فرقه ای در منطقه خاورمیانه معرفی کرد و با مردم کشور عزیزمان ایران به علت آنچه وی «یأس و سرخوردگی» آن ها خواند –آن هم درست یک روز بعد از آنکه ایرانی ها در انتخاباتی آزاد مدیر جمهور خود را برگزیدند– اظهار همدردی کرد.
در ادامه گزارش آمده است: ترامپ در ادامه صحبت اش خواهان انزوای زیاد بزرگترین کشور شیعه در منطقه خاورمیانه شد و کشور عزیزمان ایران را مسئول بی ثباتی این منطقه معرفی کرد. مدیر جمهور آمریکا نیروهای حزب الله لبنانِ شیعه را هم محکوم کرد. وی حتی شیعه های یمن را هم محکوم کرد. این بیانات « خردمندانه» ترامپ باعث مسرت میزبانان سنی وی شد.
نگارنده مطلب در ادامه می افزاید ترامپ در این صحبت کاملاً این حقیقت آشکار را نادیده گرفت که «عربستان سعودی» خاستگاه و منشأ افراط گرایان وهابی سلفی است که تروریست هایش مردم بیگناه را قتل عام می کنند و نه ایران.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ایرانی | مسلمانان | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | بین الملل | ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog