گاری قطعات پروژه استفاده طراح دکور

گاری: قطعات پروژه استفاده طراح دکور کف پوش زیبا طرح جنگل قطعات چوب کف پوش چوب

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اتفاقاتی عجیب‌تر از اتفاقات نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ندیده بودم / درخشان

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید اتفاقاتی عجیب‌تر از اتفاقات این کلوب در طول دوران مربیگری‌اش ندیده است. 

اتفاقاتی عجیب‌تر از اتفاقات نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ندیده بودم / درخشان

درخشان: اتفاقاتی عجیب تر از اتفاقات نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ندیده بودم

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می گوید اتفاقاتی عجیب تر از اتفاقات این کلوب در طول دوران مربیگری اش ندیده هست.

حمید درخشان در گفتگو با مهر، راجع به آخرین اوضاع تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و اوضاع مالکیتی این تیم، گفت: اتفاق جدیدی نیفتاده هست. منتظریم تا از مسئولان کلوب خبری داشته باشیم مبنی بر اینکه آیا تمرینات را از سر بگیریم یا خیر. فکر می کنم هنوز مسئولان کلوب به توافق نهایی جهت جابجایی امتیاز تیم نرسیده اند و همچنان بلاتکلیفیم.

اتفاقاتی عجیب‌تر از اتفاقات نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران ندیده بودم / درخشان

وی ادامه داد: هر لحظه که می گذرد، تیم نفت صدمه بیشتری می خورد. ما پیش از شروع لیگ به اندازه کافی از تمرینات آماده سازی عقب مانده بودیم و تعطیلی لیگ وقت خوبی جهت بدنسازی بود ولی معضلی که به آن دچار شدیم، خیلی جبران ناپذیر هست. آنقدر پرسشها زیاد است که هم ما و هم مدیران کلوب مستاصل مانده ایم.

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به شرایط همکاری اش با این تیم گفت: این شرایط دست من نیست و خود مسولان می دانند که چگونه به کار ادامه دهند.

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران می‌گوید اتفاقاتی عجیب‌تر از اتفاقات این کلوب در طول دوران مربیگری‌اش ندیده است. 

درخشان در پاسخ به این سئوال که آیا از پشت پرده این اتفاقات خبر دارد یا خیر؟ یادآور شد: نمی دانم. وارد این مقوله نشده ام. متوجه نمی شوم پرسشها چیست و آیا تیم با تاخیر انتقال یافته می شود. اگر قرار به واگذاری تیم نفت است که باید به تیم مدیریتی فعلی واگذار شود. آنها در اولویت هستند و جهت نفت هزینه کرده اند. اگر نمی توانند تیم را به این گروه واگذار کنند، چطور می خواهند آنرا به گروه دیگری بدهند؟

سرمربی تیم فوتبال نفت در آخر گفت: اتفاقاتی عجیب و غریب تر از اتفاقاتی که در تیم نفت افتاده است در طول دوران مربیگری ام ندیده ام. این پرسشها واقعا بی سابقه است.

واژه های کلیدی: ایران | فوتبال | سرمربی تیم | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog